Dallime mes rishikimeve të "Stefano Pioli"

6 bytes added ,  3 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Advanced mobile edit
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Advanced mobile edit
| manageryears14 = 2019– | managerclubs14 = [[A.C. Milan|Milan]]
}}
'''Stefano Pioli''' (20 tetor 1965) është një menaxher italian i futbollit dhe një ish-futbollist që luante si mbrojtës. Ai është trajneri kryesor në klubin e [[Serie A]] [[A.C. Milan|Milan]].
 
==Referenca==