Dallime mes rishikimeve të "Llojet e forcave"

31 bytes added ,  10 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: Llojet e forcave Jane:Forca e rendeses ose e gravitetit,pesha,Forca elektrike,Forca magnetike,Forca e ferkimit,Forca e rezistences se ajrit dhe ujit,Forca levizese,Forca ngritese dhe Forca e tensionit te fijes(Forca elastike).)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
No edit summary
Llojet e forcave Jane:Forca e rendeses ose e gravitetit,pesha,Forca elektrike,Forca magnetike,Forca e ferkimit,Forca e rezistences se ajrit dhe ujit,Forca levizese,Forca ngritese dhe Forca e tensionit te fijes(Forca elastike).
 
{{joref}}
{{Pp}}
{{shkronja}}