Dallime mes rishikimeve të "Iljesa"

55 bytes removed ,  3 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.215.82) dhe riktheu rishikimin 1399199 nga AT44
Etiketat: Reverted Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.215.82) dhe riktheu rishikimin 1399199 nga AT44)
Etiketa: Manual revert
 
 
{{Profetët në Kuran}}
Njoftim
Ky artikull eshte i politizuar
Duhet shqyrtuar