Dallime mes rishikimeve të "Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare"

[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Ndryshimet e 82.114.72.186 (diskutimet) u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga 76.217.64.243.)
<tr> <td width="20%" bgcolor="#F0F9FF">
*[[LeonoraLuft Popullit Jakupi]]
</td>
<td width="20%" bgcolor="#F1F8ff">
Anonymous user