Dallime mes rishikimeve të "Ferdinand Tönnies"

No change in size ,  15 vjet më parë
+ 1936!
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (U kthyen ndryshimet e 89.51.17.153 (diskutimet) në versionin e fundit nga Eagleal.)
(+ 1936!)
[[Image:Ferdinand_Toennies_Bueste_Husum-Ausschnitt.jpg|thumb|right|Ferdinand Tönnies]]
'''Ferdinand Tönnies''' lindi më [[1855]] në [[Oldenswort]] dhe vdiq më [[19351936]] ne [[Kiel]], [[Gjermani]], ishte një [[sociologjia|sociolog]] dhe [[filozofia|filozof]] gjerman.
== Lidhje të jashtme ==
Anonymous user