Ndryshimi mes inspektimeve të "Artizanati"

18 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v
'''Artizanat''' nënkupton punimin dhe përpunimin e gjërave të artit si dhe formësimi i tyre, cilësia e të cilave varet nga shkathtësia e prodhuesit <ref name=KK200444>LIGJIN PËR ZEJTARI [http://www.assembly-kosova.org/common/docs/ligjet/2004_44_al.pdf Në amëzën assembly-kosova.org]</ref>.
tyre, cilësia e të cilave varet nga shkathtësia e prodhuesit. <ref name=KK200444>LIGJIN PËR ZEJTARI [http://www.assembly-kosova.org/common/docs/ligjet/2004_44_al.pdf Në amëzën assembly-kosova.org]</ref>
 
{{cung}}
 
[[Category:Zejtari]]
 
[[fr:Artisanat]]
10.357

edits