Ndryshimi mes inspektimeve të "Azia Jugore"

1 byte removed ,  12 vjet më parë
Shri Lanka > Sri Lanka; Nocobar > Nicobar
(Shri Lanka > Sri Lanka; Nocobar > Nicobar)
*Shtetet e Himalajeve: [[Nepali]] dhe [[Butani]]
 
*Shtetet ishullore në Oqeanin Indian: [[ShriSri Lanka]], [[Maldivi]] dhe ishujt Indian [[Andamani]], [[NocobarNicobar]] dhe Lakshadëeep.
 
 
670

edits