Dan

209 bytes added ,  11 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
<center>''ka edhe gjó shqiptare ato më së miri i ka përshkruar [[Aristoteli]] në De Animalium Historia''</br>.
<tt>Nous croyons en Dieu, qui est la vérité, parce que tout ce que nous voyons c'est luí méme ([[Naim Frashëri|Naimi]])</tt></center>
Unë jom i biri i [[ari|florinjve]] dhe të vëllait të vogël të [[Naim Frashëri|Naimit]] që jonë dalë në Prishtinë, e jom shtri në qytetin që gjendet në livadhet e ulëta të kuajve në Gjermani.
----
[[/Koka]]