Ndryshimi mes inspektimeve të "Panorama Sport (gazetë)"

ska përmbledhje të redaktimeve
[[Figura:Gazeta Panorama Sport.JPG|thumb|200px]]
'''Panorama Sport''' është, botim i [[Panorama Group]]. Aktualisht është nja nga gazetat më prestigjioze sportive në vend. Eshtë themeluar më 21 mars të vitit 2004 dhe ka mudnur që jo vetëm të fitojë terren ne shtypin e përditshëm sportiv, por tanimë konsiderohet si një ndër gazetat më të shitura dhe më cilësore në vend.
'''Panorama Sport''' është shtojcë shqip, botim i [[Panorama Group]]. Suplement i gazetës "[[Panorama]]".
 
 
Anonymous user