B: Dallime mes rishikimesh

3 bytes added ,  17 vjet më parë
v
Robot: Changing Category:Alfabet
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
Bet 0 (diskuto | kontribute)
v Ndryshimet e 198.163.213.19 u kthyen prapë, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Ko.S.ystem.OV@.
v Robot: Changing Category:Alfabet
Rreshti 4:
{{ABC-ja}}
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
 
[[Category:AlfabetAlfabete]]
 
[[af:B]]
[[als:B]]
12.976

edits