Dallime mes rishikimeve të "Stadiumi "Tomori""

56 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
'''Stadiumi Tomori''' është ambjenti ku zhvillon ndeshjet [[KS Tomori]] [[Berat]]. Stadiumi u ndërtua në vitin 1985 dhe ka një kapacitet prej 1412.500 spektatorë.
 
 
 
[[Kategoria:Shqipëri]]
[[kategoriaKategoria:Stadiume]]
[[Kategoria:Ndërtimtari]]
 
 
 
 
[[kategoria:Stadiume]]
 
[[en:Stadium Tomori]]