Ndryshimi mes inspektimeve të "3 dhjetor"

17 bytes removed ,  10 vjet më parë
v (roboti shtoj: xal:Бар сарин 3)
 
== Lindje ==
{{DHJETOR}}
 
 
* [[1447]] - [[Bajaziti i II]], sulltan i perandorisë Osmane
* [[1800]] - [[France Presheren]], shkrimtar dhe jurist slloven