Ndryshimi mes inspektimeve të "Gjuha tsvana"

7 bytes added ,  15 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v
 
Gjuhë që flitet në jugun e Afrikës.
 
==Shiko dhe këtë==
 
{{Cung}}
 
 
[[Category:Gjuha]]
Anonymous user