Ndryshimi mes inspektimeve të "Farat e lirit"

21 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (r2.7.1) (roboti shtoj: qu:Yarawisqu)
== Ku ti gjeni ? ==
Edhe këto mund ti gjeni ne farmaci ose ne erboristeri, ndërsa ne Shqipëri pash sivjet kur isha me pushime qe shiteshin edhe rruge nga disa ambulante te improvizuar, Konfeksionimi i tyre ishte bere nga një firme Shqiptare, dhe ishin jashtëzakonisht te shtrenjta ne krahasim me çmimin e ketushem.
 
[[Kategoria:Bimë]]
 
[[de:Weißkopfmimose]]