Ndryshimi mes inspektimeve të "Stadiumi "Tomori""

5 bytes removed ,  9 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (clean up using AWB)
v
'''Stadiumi "Tomori"''' është ambjenti ku zhvillon ndeshjet [[KS Tomori]] [[Berat]]. Stadiumi u ndërtua në vitin 1985 dhe ka një kapacitet prej 13.350 spektatorë.
 
[[Kategoria:Stadiume në Shqipëri]]
[[Kategoria:Stadiume]]
[[Kategoria:Ndërtimtari]]
 
{{sport-cung}}
 
{{cung}}
 
[[en:Tomori Stadium]]