Unjata

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Unjata është një fshat në Shqipëri.

Unjata
Noimage.png

Gjeografia Redakto

Demografia Redakto

Ekonomia Redakto

Historia Redakto

Shih dhe këtë Redakto


Lidhje të jashtme Redakto