Agnos

komunë në departamentin Pyrénées-Atlantiques, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Agnos është një komunëFrancë. Agnos bën pjesë në departamentin Pyrénées-Atlantiquesrajonit Nouvelle-Aquitaine. Komuna ka një popullsi prej 880 banorë dhe sipërfaqe prej 9.18 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Agnos – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale