Ahetze

komunë në departamentin Pyrénées-Atlantiques, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Ahetze është një komunëFrancë. Ahetze bën pjesë në departamentin Pyrénées-Atlantiquesrajonit Nouvelle-Aquitaine. Komuna ka një popullsi prej 1,697 banorë dhe sipërfaqe prej 11 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Ahetze – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale