Alise-Sainte-Reine

komunë në departamentin Côte-d’Or, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Alise-Sainte-Reine është një komunëFrancë. Alise-Sainte-Reine bën pjesë në departamentin Côte-d'Orrajonit Bourgogne-Franche-Comté. Komuna ka një popullsi prej 624 banorë dhe sipërfaqe prej 3.83 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto