Aroue-Ithorots-Olhaïby

komunë në departamentin Pyrénées-Atlantiques, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Aroue-Ithorots-Olhaïby është një komunëFrancë. Aroue-Ithorots-Olhaïby bën pjesë në departamentin Pyrénées-Atlantiquesrajonit Nouvelle-Aquitaine. Komuna ka një popullsi prej 245 banorë dhe sipërfaqe 17.85 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto