Arpajon-sur-Cère

komunë në departamentin Cantal, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Arpajon-sur-Cère është një komunëFrancë. Arpajon-sur-Cère bën pjesë në departamentin Cantalrajonit Auvergne-Rhône-Alpes. Komuna ka një popullsi prej 6009 banorë dhe sipërfaqe 47.67 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto