Arrosès

komunë në departamentin Pyrénées-Atlantiques, Francë
  1. RIDREJTO Stampa:Qytet (Franca)

Arrosès është një komunëFrancë. Arrosès bën pjesë në departamentin Pyrénées-Atlantiquesrajonit Nouvelle-Aquitaine. Komuna ka një popullsi prej 148 banorë dhe sipërfaqe 9.64 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto

  •   Commons: Arrosès – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale