Aube, Orne

komunë në departamentin Orne, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Aube është një komunëFrancë. Aube bën pjesë në departamentin Ornerajonit Normandie. Komuna ka një popullsi prej 1409 banorë dhe sipërfaqe 5.74 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto