Augy, Aisne

komunë në departamentin Aisne, Francë

Augy është një komunëFrancë. Augy bën pjesë në departamentin Aisnerajonit Picardy. Komuna ka një popullsi prej 90 banorë dhe sipërfaqe 2.6 km².

Augy
VendiFranca
Zona kohoreUTC+01:00 (CET)
 • Verës (DST)UTC+02:00 (CEST)
INSEE/Kodi postar

Referimet Redakto

Lidhje të jashtme Redakto