Autreville, Aisne

komunë në departamentin Aisne, Francë
  1. RIDREJTO Stampa:Qytet (Franca)

Autreville është një komunëFrancë. Autrevillebën pjesë në departamentin Aisnerajonit Picardy. Komuna ka një popullsi prej 822 banorë dhe sipërfaqe 3.55 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto