Baden, Morbihan

komunë në departamentin Morbihan, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Baden është një komunëFrancë. Baden bën pjesë në departamentin Morbihanrajonit Bretagne. Komuna ka një popullsi prej 4077 banorë dhe sipërfaqe 23.53 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto