Bains-sur-Oust

komunë në departamentin Ille-et-Vilaine, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Bains-sur-Oust është një komunëFrancë. Bains-sur-Oust bën pjesë në departamentin Ille-et-Vilainerajonit Bretagne. Komuna ka një popullsi prej 3379 banorë dhe sipërfaqe 44.63 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto