Batra e Vogël

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Stampa:Infobox ALB fshat

Batra e Vogël është një fshat në Shqipëri...

Gjeografia Redakto

Demografia Redakto

Ekonomia Redakto

Historia Redakto

Shih dhe këtë RedaktoLidhje të jashtme Redakto