Njësia administrative Komsi

(Përcjellë nga Komuna Komsi)

41°21′N 19°35′E / 41.35°N 19.59°E / 41.35; 19.59

Njësia administrative Komsi

Komuna Komsi është një komunëShqipëri.[1]

Vendbanimet

RedaktoBurimet

Redakto
  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 15 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe

Redakto