Batra e Madhe

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës
(Përcjellë nga Batër e Madhe)

Batra e Madhe është një fshat në Shqipëri...

Batra e Madhe
Noimage.png

Gjeografia Redakto

Demografia Redakto

Ekonomia Redakto

Historia Redakto

Shih dhe këtë RedaktoLidhje të jashtme Redakto