Belgodère

komunë në departamentin Haute-Corse, Francë

Stampa:Komunë në Francë

Belgodère është një komunëFrancë. Belgodèrebën pjesë në departamentin Haute-Corserajonit Corsica. Komuna ka një popullsi prej 477 banorë dhe sipërfaqe 13.01 km².

ReferimetRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto