Echium
Echium
Echium
Seleksionimi shkencor
Lloji: Bimë
Dega: Magnoliophyta
Klasa: Magnoliopsida
Fisi: Boraginales
Familja: Boraginaceae
Grupi: Echium
Anëtarët

Lista e anëtarëve

Echium është grup bimësh i familjes Boraginaceae.

Lista e anëtarëveRedakto

Shiko dhe këtëRedakto

Echium në projektin Commons të Wikipedias

Lidhje të jashtmeRedakto

  Commons: Echium – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale