Faqekuqi

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

40°20′N 20°14′E / 40.34°N 20.24°E / 40.34; 20.24

Faqekuqi
Noimage.png

Faqekuqi është një fshat në Shqipëri...

Gjeografia Redakto

Demografia Redakto

Ekonomia Redakto

Historia Redakto

Shih dhe këtë Redakto


Lidhje të jashtme Redakto