Ibro

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Ibro është një fshat në Shqipëri...

Ibro
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto