Vala (Shqipëri)

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Vala (Shqipëri) është një fshat në Shqipëri...

Vala (Shqipëri)
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto