Vendresha e Malit

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Vendresha e Malit është një fshat në Shqipëri...

Vendresha e Malit
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto