Komunat e Päijänne Tavastia

11 komunat e Päijänne TavastiaFinlandë janë të ndara në dy nën-rajone: The :


Nën-rajoni LahtiRedakto

Lidhjet e jashtmeRedakto

  Commons: Komunat e Päijänne Tavastia – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale