Kuch Kuch Hota Hai (Hindi, कुछ कुछ होता है, kuch kuch hotā hai, sqt.: Diçka ndodh apo Diçka ka ndodh) është një film bolivudit, që u shfaq më 16 tetor 1998Indi dhe Britaninë e Madhe. Në ShBA dhe Britaninë e Madhe u shfaq filmi me titullin Something happens in my heart apo Something Is Happening dhe Gjermani me titullin Und ganz plötzlich ist es Liebe ….

ShpërblimeRedakto

  Ky artikull në lidhje me Filmi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.