Orizaj (Otllak)

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit (Berat)

Orizaj është një fshat në Rrethin e Beratit, Shqipëri.

Orizaj

Gjeografia Redakto

Demografia Redakto

Ekonomia Redakto

Historia Redakto

Shih dhe këtë Redakto


Lidhje të jashtme Redakto