Lapardhaja 2

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Lapardhaja 2 është një fshat Rrethin e BeratitShqipëri.

Lapardhaja 2

Gjeografia Redakto

Ekonomia Redakto

Historia Redakto

Shih dhe këtë Redakto


Lidhje të jashtme Redakto