Otllaku

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Otllaku është një fshat Rrethin e BeratitShqipëri.

Otllaku

Gjeografia

Redakto

Ekonomia

Redakto

Historia

Redakto

Shih dhe këtë

Redakto


Lidhje të jashtme

Redakto