Dushniku

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Dushniku është një fshat Rrethin e BeratitShqipëri.

Dushniku

Gjeografia

Redakto

Demografia

Redakto

Ekonomia

Redakto

Historia

Redakto

Shih dhe këtë

Redakto


Lidhje të jashtme

Redakto