Sot është E mërkurë 6 korrik 2022 dhe Wikipedia Shqipëtare numëron 85.770 artikuj, - herë të përpunuar dhe 142.932 përdorues.

Miresevinifaqetime.gif

Prezantim

sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
en-4 This user speaks English at a near-native level.
it-4 Questo utente ha una conoscenza da madrelingua dell'italiano.
Shqiponja dykrenare Ky përdorues vjen nga Shqipëria
fr-2 Cette personne peut contribuer avec un niveau moyen en français.
es-1Este usuario puede contribuir con un nivel básico de español.
[[Category:]]
Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 14 vjet, 4 muaj dhe 18 ditë.
Qxz-ad39.png