Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Doneku. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ngadal-ngadal dhe arrin në cakë. Shiko pakë disa artikuj tjerë dhe rregullo ato që dëshironë.--Hipi Zhdripi 26 Dhjetor 2008 04:25 (CET)

Erdh koha

 

Vini re!

Jeni duke shfletuar fletët e enciklopedisëlirë, Wikipedia. Nëse keni ndërmend të kontriboni për të krijuar një enciklopedi popullore shqiptare në Internet, atëherë ju lutem kontriboni ashtu si i ka hije një shqiptari të arsimuar. Do t'ju ndihmoj me gjithë dëshirë nëse më lejoni. Që të mund t'ju ndihmoj, nevojitet që së paku të keni parasysh rregulloren tonë.

Shih dhe këtë:O Doneku

O Doneku, provo bre burr me ja përshtat pakës atë artikull, artikujve tjerë të projektit.--Hipi Zhdripi 13 Mars 2009 02:13 (CET)

Ndihmë

Ndihmon që të mund të ndihmojë. Më duhet një leje e përdorimit të materiali nga faqet e këtij regjistri [1]që ndodhet në amëzen [2]. Ju dërgon atyre, (nëse je ti posedues i saj paraqitu vetë këtu) një E-mail me kërkesë që të mund të përdorim tekstet dhe figurat e paraqitura në atë regjistër. Po që se brenda 7 ditëve nuk lajmërohesh do të grisen faqet që ke krijuar si dhe kjo figurë Skeda:Picture.aspx.jpg--Hipi Zhdripi 13 Mars 2009 02:34 (CET)

A erdha a?

Ama përgjegjen?--Hipi Zhdripi 21 Mars 2009 13:49 (CET)

Qitu. Jo atje!!!!!

Qitu qite emrin ton kalxo qe osht e jotja edhe që na kena të drejtë me përdorë at material. Tung.--Hipi Zhdripi 21 Mars 2009 15:03 (CET).

Une e qita tekstin aty ku duhet ani ti duhesh me ja trus edhe E-mailin tonë. Normal ai duhet me konë edhe i mbajtësit të fletës në fjalë.--Hipi Zhdripi 21 Mars 2009 15:06 (CET)