Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Hashim Thaçi bastard. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Commons-emblem-hand.svg

Vini re!

Jeni duke shfletuar fletët e enciklopedisëlirë, Wikipedia. Nëse keni ndërmend të kontriboni për të krijuar një enciklopedi popullore shqiptare në Internet, atëherë ju lutem kontriboni ashtu si i ka hije një shqiptari të arsimuar. Do t'ju ndihmoj me gjithë dëshirë nëse më lejoni. Që të mund t'ju ndihmoj, nevojitet që së paku të keni parasysh rregulloren tonë.

Shih dhe këtë:Wkipedia është një enciklopedi.
Shiko këtu çfarë është Wikipedia:

  • [[:en:WP:10|Çfarë është Wikipedia Stampa:En]] (What Wikipedia is)
  • [[:fr:WP:10|Çfarë është Wikipedia Stampa:Fr]] (10 choses à savoir sur Wikipédia)
  • [[:it:Wikipedia:10 cose che non sapevate su Wikipedia|Çfarë është Wikipedia Stampa:It]] (10 cose che non sapevate su Wikipedia)
  • Çfarë është Wikipedia (Spanjisht) Faleminderit për mirëkuptimin. --  eagleal 

Blocked

Bllokuar

Ju u bllokuat për 1h nga redaktimi në WikipedinëShqip.Për shkak të aksioneve tuaja: Fshirje e përmbajtjeve së faqeve.

Bllokuar për 1h nga redaktimi në WikipedinëShqip. Për shkak të: fshirje


Stampa:Sq Sidoqoftë, nëqoftë se mendoni se ka patur ndonjë gabim në bllokimin tuaj, shtoni {{unblock|Arsyeja ketu}} më poshtë këtij mesazhi, ose i dërgoni një email administratorit që ju bllokoi. Arsyeja duhet të përfshij përgjigjen tuaj ndaj këtij problemi.
Stampa:En However, if you feel that there has been a mistake in your blocking, please appeal this block by adding the text {{unblock|Your reason here}} below or email the administrator who blocked you. Your reason should include your response to this issue.

Për Admin: Hashim_Tha%C3%A7i_bastard (block logipblocklistrangeblocksglobal blocksautoblockscontribsdeleted contribscreation logchange block settingsunblock)

  eagleal  27 gusht 2013 15:16 (CEST)