Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Intermedia. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Intermedia!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Intermedia, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


Eagleal 28 Qershor 2007 11:18 (UTC)

Kerkesa Redakto

Pershendetje Intermedia

E lexova emailin, dhe e pash artikullin. Artikullin tash e mbrojta (nuk mund te redaktojne perdorues pa llogari), si dhe ndryshime te tjera qe do behen do ti kontrolloj. Shih tash se nese eshte ne rregull artikulli. Sa i perket perdoruesit qe keni permendur se ka bere keqperdorime, nuk jam shum i sigurt pasi ne historine e tij te redaktimeve nuk shoh vandalizime. Nese ka me tregoni me linke, duhet te kete me shume arsye per bllokim. Nje rekomandim tjeter, kontakto me shume me administratoret aktiv, pasi un nuk jam plotesisht aktiv.--Liridon (diskutimet) 21 janar 2013 22:54 (CET)Reply

Files without a license Redakto

Hi! You have uploaded some files without a license. You can click this link to see them. You can find more info on Wikipedia:Kuvendi#Cleaning_up_files_continued.--MGA73 (diskutimet) 10 qershor 2023 17:24 (CEST)Reply