Rikonstruksioni është film shqiptar i vitit 1988 , prodhim i TVSH me regji nga Vladimir Kasaj dhe skenar nga Vito Koçi.

AktorëtRedakto


  Ky artikull në lidhje me Filmi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.