Kontributet e përdoruesit për 79.106.109.155

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

1 nëntor 2016

30 tetor 2016

  • 16:5730 tetor 2016 16:57 ndrysh versione +458 Stampa:GjuhaOrigjina e Kanunit nuk ështe e identifikueshme, por Durham ndërton një historik të zhvillimit të tij si dhe një përshkrim të hodhësishëm për Lek Dukagjini dhe fisin e tij, si mbledhësin e saj, por hedh hipoteza se rrënjët e tij janë më të

2 tetor 2016

15 shtator 2016

14 shkurt 2016

6 janar 2016

18 dhjetor 2015

25 nëntor 2015

24 nëntor 2015

26 shtator 2015

18 gusht 2015

27 qershor 2015

5 maj 2015

13 prill 2015

8 prill 2015

2 prill 2015

27 mars 2015

25 mars 2015

16 mars 2015

28 janar 2015

15 janar 2015

4 qershor 2014

6 prill 2014

26 mars 2014

17 mars 2014

16 shkurt 2014

29 shtator 2013

26 maj 2013

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).