Ndryshimi mes inspektimeve të "31 tetor"

31 bytes added ,  9 vjet më parë
v
r2.7.1) (roboti shtoj: yi:31סטן אקטאבער
v (31 Tetor u zhvendos tek 31 tetor dhe u krijua një faqe përcjellimi)
v (r2.7.1) (roboti shtoj: yi:31סטן אקטאבער)
[[xal:Хулһн сарин 31]]
[[xmf:31 გჷმათუთა]]
[[yi:31סטן אקטאבער]]
[[yo:31 October]]
[[zh:10月31日]]
48.038

edits