Dallime mes rishikimeve të "Shekulli (gazetë)"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
{{pa referenca}}
[[Skeda:Shekulli, e mërkurë 28 nëntor 2012.jpg|thumb|350px]]
 
'''Shekulli''' është [[gazeta]] më e madhe në [[Shqipëri]] që botohet nga Botimet Periodike Spektër, pronë e [[Koço Kokëdhima]], njëri ndër biznesmenët më të pasur dhe suksesshëm në Shqipëri.
== Historiku ==